Trójmiejska Korporacja Nieruchomości

WyszukiwanieWyszukiwanie

Ogłoszenie nr IN014628

  • Dom
  • Miechucino
  • 795 000 zł

Opis oferty

Nieruchomość:
Dom
Typ transakcji:
Sprzedaż
Rynek:
Wtórny
Cena:
795 000 zł   2 839 zł/m2
Kraj:
Polska
Województwo:
Pomorskie
Powiat:
Kartuzy
Gmina:
Chmielno
Miejscowość:
Miechucino
Ulica:
Osiedle Zielony Stok
Powierzchnia całkowita:
280.0 m2
Powiedzchnia działki:
7600.0 m2
Forma własności:
Własność
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
5
Rok budowy:
2000 r.
Stan techniczny:
Bardzo dobry
Opiekun:
Grzegorz Kaczorowski
Telefon do opiekuna:
501-027-293
Nr licencji:
248
Email do opiekuna:
grzegorz.kaczorowski@tkn.pl

Opis oferty

DOM NAD JEZIOREM SPRZEDAM

LOKALIZACJA: Miechucino jest dużą wsią kaszubską w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Chmielno nad jeziorem Długim i przepływającą przez akwen jeziora rzeką Łebą. Miechucino leży na obszarze Pojezierza Kaszubskiego i znajduje się na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Na północ od Miechucina zaczyna się kompleks Lasów Mirachowskich z rezerwatami przyrody. Mamy dobry dojazd z drogi głównej. Po zaopatrzenie wystarczy pojechać do wsi Miechucino, jest bardzo blisko. Do trójmiasta mamy 50 km.

OPIS NIERUCHOMOŚCI: W ramach ceny sprzedaży nabywamy: działkę 1500 m2, zabudowaną domem wolnostojącym ( całorocznym ), dodatkowo działkę o powierzchni 4900 m2, stanowiąca wąwóz w całości wygrodzony, porośnięty lasem mieszanym, schodzącym do jeziora, przylegający do nieruchomości oraz dwie działki, po 600m2 każda, usytuowane nad samym jeziorem, z dostępem do linii brzegowej. Jest prywatna ścieżka z zejściem do jeziora. W okolicy mamy dość luźną zabudowę. Urocze miejsce dookoła mamy zadrzewienie mieszane liściasto - iglaste. Ogród zadbany, z miejscem do biesiadowania ( gril zewnętrzny ) i wypoczynku, z częściowym zadaszeniem przezroczystym poliwęglanem. Dom jest całoroczny ma ogrzewanie na paliwo stałe, sterowane komputerowo oraz kominek jako ogrzewanie wspomagające.

POZIOM przyziemia, stanowią pomieszczenia gospodarcze ( garaż 25 m2, kotłownia, skład opału - 63 m2 garaż,
POZIOM PARTERU - to powierzchnia 105 m2, na którą składają się pokój dzienny 49 m2, z wyjściem bezpośrednim na słoneczny taras, pokój gościnny 17 m2, niezależna kuchnia 18 m2, z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem w sprzęt AGD, łazienka 5 m2, plus holl.
I PIĘTRO - to trzy sypialnie ( 29 ; 17 ; 10 m2 ), garderoba 6 m2, druga łazienka 4 m2 i holl. Dodatkowo mamy strych 35 m2.
Na podłogach ułożono deski modrzewiowe, stolarka okienna PCV. Całość wykończona. Dom jest zamieszkały przez cały rok.
Ogrzewanie piecem na paliwo stale, w salonie kominek z wyprowadzeniem ciepła do dwóch sypialni, alternatywne ogrzewanie elektryczne sterowane z programatora.
W ogrodzie pergola zadaszona i grillem murowanym.

W domu zamontowany jest alarm, telewizja satelitarna, telefon oraz internet

Oferta kierujemy do osób szukających ukojenia, lubiących przyrodę.


Charakterystyka:

Balkon: Taras, Umeblowanie: Tak, Elektryczność: W budynku, Gaz: Brak, Kanalizacja: Brak, Garaż: Garaż, Woda: W budynku, Szambo: Tak, Ogrzewanie: Etażowe,

telefon:
058 621 69 64;
telefon:
501 027 293
email:
into@tkn.pl
adres www
www.into.tkn.pl